Oozn Sauna, Ozon Sauna Cihazı, Ozon Terapi, Ozon Tedavi, Ozon Terapi Sistemleri. Gümüş Suyu Özellikleri - Ozon Sauna Cihazı
Gümüş Suyu Özellikleri

Gümüş Suyu Özellikleri

gümüş suyu

İnsanlık tarihinde çok eskilere dayanan bir iyileştirme metodu ve ilacı olarak kullanılan gümüş suyunun geçmişine baktığımızda eski mısır medeniyetine kadar bir yolculuğa çıktığımızı görüyoruz. Savaş yaralarının hızlı iyileşmesinde kullanılan gümüş suyu daha sonraları ise beden rahatsızlıklarının giderilmesinde olduğu gibi dinçlik aşısı olarak da kullanıldı ve ruhen rahatlık verdiği gözlemlendi.

Gümüş suyu insanlara olduğu gibi aynen hayvanlar üzerinde de denenmiş ve başarılı sonuçları literatüre geçmiştir. Farklı bir sentezi olan bu ürün hakkında tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Bir diğer özelliği ise hiç zorlama yaşamadan beden içinde en küçük zarı bile rahatça geçebilmesi ve iyileştirmeye başlamasıdır. Evcil hayvanların bakım ve hastalıklardan kurtulması konusunda etkin role sahiptir. Gümüş suyu krem, jel, sıvı, sprey şeklinde olmakla beraber hayvanların yiyeceklerine katılarak da kullanılır.

Gümüş suyu için son bir şey söylemek gerekirse, bugün satışı devam eden ve kullanımı süren ürün için en güçlü antibiyotikten yedi kat daha güçlü olduğunu beyan etmek yeterlidir. Gümüş suyu siparişi için tıklayınız. Gümüş suyu siparişi için sitemiz üzerinden linke tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gerek insan sağlığı gerekse hayvan sağlığında kullanılan bir takviye olan gümüş suyu, pahalı ve aynı zamanda güçlü bir antibiyotik olarak biliniyor. Ürün sprey, jel, krem ve şurup olarak satılmakta olup, e-ticaret sitesinde satışı gerçekleşiyor, insanlar üzerinde olduğu gibi hayvanlara da katkısı vardır. 

Penisilinin icadından önce ağrı kesici ve iyileştirici özelliği ile yüzyıllardır kullanılan gümüş suyu, bugün bile bilinen en güçlü antibiyotikten dahi yedi kat daha hızlı iyileştirme gücüne sahip özelliği bulunuyor. 

Gümüş suyu bekletilmiş ve dinlendirilmiş gümüş parçacıklarının kolloid özelliği ile harmanlanmasıdır kısaca. Kolloaid özelliği ile en küçük yapı formlarına kadar etki edebilen bu ürüne sitemiz üzerinden erişim sağlayabilir ve anında sipariş verebilirsiniz. 

0 yorum :

Copyright 2018 | Empati SEO - Ozon Sauna