Oozn Sauna, Ozon Sauna Cihazı, Ozon Terapi, Ozon Tedavi, Ozon Terapi Sistemleri. Sauna Cihazı Üreten Firmalar - Ozon Sauna Cihazı
Sauna Cihazı Üreten Firmalar

Sauna Cihazı Üreten Firmalar

Sağlığın korunması açısından sauna sistemleri günümüzde önemli yer tutmaya başladı. Bedenin ihtiyacı olan oksijen dengesini en ideal şekilde kazanmanın yolu ise ozon desteğinin alınması ile mümkün oluyor.

Doktor önerisinde de yer alan ozon sauanın başlıca katkıları ise şunlar;

Kan dolaşımını hızlandırır. Ölü hücrelerden kurtulmaya ve derinin yeniden canlanmasına olanak verir. Derinin 6 mm altına kadar inerek üçüncü bir böbrek gibi çalışma olanağı sağlar. Bağışıklık sisteminin güçlenmesinden yaraların iyileşmesine kadar pek çok alanda etki gösterir. Anti aging özelliği ile cildin erken yaşlanmasını önler. Parlak ve canlı bir cilde sahip olmanıza yarar.

Ankara merkezli şirketimizin fabrika üretimleri Adana'da yapılmakta olup, daha geniş alanlarda kullanılabilmesi için oturaklı, yataklı ve ev tipi modeller üretiyoruz.

Sauna cihazı üreten firmalar arasında ozon takviyeli üretimi ile on beş yıllık geçmişi bulunan OZONTEK, yerli üretimi ile yurdumuzda olduğu gibi dünyanın çeşitli ülkelerine de üretimlerini göndermektedir.

Detaylı bilgi için 0 546 546 28 06 numaralı şirket hattımızı arayabilirsiniz.

sauna cihazı, sauna cihazı üreten, sauna cihazı satan, sauna cihazı üreten firma, sauna cihazı üreticisi, sauna kabin üreten, sauna kabin satan, sauna kabin üreten firma.
Müşteri Ağımız
Üretim ve Aanaliz Belgeleri
Sipariş ve Ödeme Seçenekleri
Fiyat Teklifi Al
RSS
.....
Ev Tipi  Sauna 
Oturaklı Sauna 
Yataklı Sauna 
.....

Cihazların Ortak Teknik Bilgileri
Galeri
.....
Facebook
Twitter
Google
satis@ozontek.com.tr
0 546 546 28 06

0 yorum :

Copyright 2018 | Empati SEO - Ozon Sauna