Oozn Sauna, Ozon Sauna Cihazı, Ozon Terapi, Ozon Tedavi, Ozon Terapi Sistemleri. Ozon Sauna Jeneratörü - Ozon Sauna Cihazı
Ozon Sauna Jeneratörü

Ozon Sauna Jeneratörü

Buhar desteği ile çalışma prensibi gösteren sistem, derinin dört ile altı milim içerisine oksijenin nüfus etmesi ile sağlık kazanımı sunmayı esas hedef alıyor. Bir seansı ortalama 30 dakika olan ozon sauna uygulamasında, dört yüz ile altı yüz arasında kalori harcanırken, aynı zamanda hiç bir hareket veya egzersize gerek kalmaksızın kilo vermenize de yardımcı oluyor. Sauna keyfini de beraberinde yaşayacağınız uygulama boyunca televizyon izleyebilir, gazete okuyabilir hatta sohbet edebilirsiniz.


Ozon sauna üreten Klasik buharlı saunalardan önemli ölçüde farkı bulunan uygulamada, normal saunaya göre yedi kat daha fazla terleme olanağı sayesinde toksinlerden, bakterilerden, mikroplardan kolayca arınabilir, bacak, karın, kalça bölgelerinde birikim yapmış olan yağlardan zahmetsizce kurtulabilirsiniz.
Performans destekli zayıflamanıza yardımcı olan sistem, sıcak etkisi ile gözenekleri açılan deriden içeriye geçiş yaparak, kan,lenf ve yağ dokusuna doğrudan etki yapar. Lenfatik sistem toksinlerden arınırken, kan dolaşımınız hızlanır, cildiniz temizlenir ve kaslarınız gevşer.

Ozon Sauna Zararlı mıdır?

Bilinen hiç bir olumsuz yan etkisi olmayan ozon sauna ile aksine yaşam fonksiyonlarının çalışması ile birikmiş olan toksinler hızlı bir şekilde atılır. Genelde idrar yolu ile böbreklerden, barsak aracılığıyla safra kesesinden ve ter yoluyla deriden atılan toksinler, ozon kullanımı ile bu işlemin hızlanmasına aracı olur ve böylece toksinlerden, bakterilerden, mikroplardan ve virüslerden kurtulmak için güçlü bir kalkan görevi de görür.

 Ozon Sauna Yararları

» Dolaşım bozuklukları
» Anti-aging (geriye yaşlanma) ve yeniden canlanma
» Kronik Yorgunluk
» Yaşlı kişilerde önlem ve tedavi
» Kas, Eklem Ve Romatizmal Hastalıklar
» Kanser
» Şeker Hastalığı
» Nörolojik Hastalar (Multiple skleroz, Alzheimer, Parkinson, Myotoni, Muskuler Distrofi, Otizm)
» Enfekte yaralar
» İyileşmeyen Yaralar
» Barsak Hastalıkları: proktitis ve kolit
» Virüslerden kaynaklanan hastalıklar
» Karaciğer enflamasyonu (Hepatit A, B, C)
» Enflamasyonlu ve dejeneratif eklem hastalıkları
» Artritik/Romatizmal Durumlar – Kronik poliartritler
» Deri Hastanlıkları (Cilt mantarları ve enfekte cilt lezyonları)
» Böbrek Fonksiyonlarının Düzelmesi
» Göz hastalıklarında ozon tedavi

0 yorum :

Copyright 2018 | Empati SEO - Ozon Sauna