Oozn Sauna, Ozon Sauna Cihazı, Ozon Terapi, Ozon Tedavi, Ozon Terapi Sistemleri. Ozon Terapi Cihazı - Ozon Sauna Cihazı
Ozon Terapi Cihazı

Ozon Terapi Cihazı

Ozontek marka güvencesinde yirmi yıllık geçmişi ile çalışmalarında yüzde yüz yerli üretimi kullanıcılarına sunan kuruluşumuz, ozon sauna cihazı üreten firma olarak, sürekli ar-ge çalışmaları ile son yenilikler çerçevesinde sağlıkta önemli bir kazanım avantajını sunuyor.
Yüzyıllardır ozonun genel sağlığa olan katkısının bilinmesinin ardından özellikle son yıllarda teknolojik yenilenme ile adapte olması, hasta sağlığında iyileşme yönünde olumlu bir ivmenin kazanılmasına aracı olmuştur.
Ozon terapi cihazı üreten firma olarak, buhar sistemi ve kabin destekli çalışma prensibi ile kişiye konfor ve rahatlık içinde tedavi olanağı sunan cihazımız ile tedavi sırasında sohbet edebilir, gazete okuyabilir, televizyon seyredebilirsiniz. Kendinize ayıracağınız 15 ile 30 dakikalık tedavi süresinde hem dinlenebilir hem de zinde bir şekilde seansı sonlandırabilirsiniz.
Buhar eşliğinde sauna keyfini yaşayacağınız cihazımızla, cilt sağlığınızı geri kazanabileceğiniz gibi, derinin dört ile altı milim altına hızlı geçiş yapış özelliği ile kana ulaşan ozonun faydalarından da yine sağlık açısından yararlanabilirsiniz.
Ozon ile kan dolaşımınız hızlanacak, tıkanma yaşamış damarlarınız açılacak, üçüncü bir böbreğe ve ikinci bir akciğere sahip olacaksınız. Tüm detaylar için site içeriğimizi takip edebilir ve bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz.
Genel sağlığınızı kişisel bakım önceliği ile daha iyi korumayı ozon sauna cihazı ile yerine getirebilir; kilo kontrolü yaparak ideal kilonuza ulaşmanıza en büyük yardımcıyı seçebilir, toksinlerden hızla arınarak cilt tazeliğini de beraberinde yaşayabilirsiniz.
Yağmur sonrası meydana gelen temiz havayı sürekli bedeninizde yaşamak için ozon sauna cihazını evinizde, çalışma ortamınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Astımdan kansere kadar pek çok rahatsızlığın tedavisinde kullanılan ozon sauna ile siz de sağlığınızı ekonomik bir şekilde koruyabilir veya geri kazanabilirsiniz.
Astım, kanser, mantar, küf, selülit, kronik yorgunluk karşıtı olarak aradığınız tüm özellikleri barındıran cihazımız, lenf sistemini temizleyerek sizlere ikinci bir akciğer ve üçüncü bir böbrek işlevini görecektir.
İlk kullandığınız anda kendinizde meydana gelen gevşemeyi hemen görebilir, seans boyunca yakacağınız 400 ile 500 arasındaki kalori ile kilo vermenize yardımcı olduğuna şahit olabilirsiniz. Klasik saunadan farklı olarak dizayn edilen cihazımız,klasik saunaya göre yedi kat daha fazla terleme sağlamakta ve gözenekleri tam açmaktadır.Kısaca ozon sauna faydaları;

Bağışıklık sistemini güçlendirir.
Kilo kontrolüne yardımcı olur.
Kan dolaşımını hızlandırır.
Mantar, küf, bakteri, mikrop ve virüslerden arınma sağlar.
Cildin parlak olmasına olanak verir.
400 ile 600 kalori yakılması sonucu kilo kontrolü sağlar.
Anti aging özelliği vardır.
Derinin ölü hücrelerden kurtulmasına yardımcı olur.
Varis tedavisinde kullanılır.
Cilt lekelerine birebirdir.
Sivilce izlerini yok eder.
Güneş yanıklarına iyi gelir.
Melenin yapıdaki bozukluğa karşı etkilidir.
Kemoterapi sonrası bulantı ve kusmalara karşı alternatiftir.
Yine kemoterapi sonrası saç ve deri dökülmesine karşı etkilidir.
Bel ağrısına karşı % 70 etkilidir.
Romatizmal hastalıkların iyileşmesinde kullanılır.
Viral hastalıklarda yüksek oranda iyileşme yaşanmasına olanak verir.
Kangren, daralmış damar gibi durumlarda etkindir.
Astım, Bronşit ve KOAH gibi hastalarda rahatlıkla tedavi amaçlı kullanılır.
Pişik, uçuk, akne tedavilerinde kullanılır.

ozon terapi cihazı, ozon terapi kabini

0 yorum :

Copyright 2018 | Empati SEO - Ozon Sauna