Oozn Sauna, Ozon Sauna Cihazı, Ozon Terapi, Ozon Tedavi, Ozon Terapi Sistemleri. Ozontek Anti-Aging Serum Jel - Ozon Yağı - Ozon Sauna Cihazı
Ozontek Anti-Aging Serum Jel - Ozon Yağı

Ozontek Anti-Aging Serum Jel - Ozon Yağı

OZONTEK üretimi yüzde yüz yerli ozon yağı fiyatları… Yirmi yıllık deneyim ve birikim… Ozon yağı özellikleri… Faydaları nelerdir? Zararları var mı?  Ozon yağı fiyatları  için 0 546 546 28 06 numaralı şirket hattımızı arayabilirsiniz.
anti agning serum jel
Ozon Yağı

Ozon Yağı Hangi Durumlarda Kullanılır?
CİLT KIRIŞIKLIĞINDA-AKNE VE CİLT LEKELERİNDE-CİLT ENFEKSİYONLARINDA-DİŞ ETİ KANAMALARINDA-DİŞ BEYAZLATMADA-PİŞİKLERDE-SELÜLİTTE-SPOR YARALANMALARINDA-TOPUK ÇATLAKLARINDA-TER KOKULARINDA-AĞIZ İÇİ AFTLARDA VE YARALARDA-İYİLEŞMEYEN YARALARDA-HELİKOBAKTER PİLORİDE-HEMOROİD TEDAVİSİNDE-MANTAR TEDAVİSİNDE-GÜNEŞ YANIĞI TEDAVİSİNDE-RADYASYON YANIKLARINDA-GENİTAL ENFEKSİYONLARDA-BÖCEK ISIRIKLARINDA-SAÇ DÖKÜLMESİNDE
Sağlığınız için en doğru alternatif olan ozon yağı ile tedavi olabilirsiniz. Cildinize kazandıracağınız bu ürünle birlikte çok kısa sürede vücudunuzda değişimlere sizde hayret edeceksiniz. Ozon yağı, ozonun vücut tarafından emilerek, kan, lenf ve yağ dokusuna geçişine yardımcıdır. Lenfatik sistemi toksinlerinden arındırır, cildi mükemmel bir şekilde temizler, kasları gevşetir, kan dolaşımını hızlandırır ve bakteri, virüs, mantarları yok eder. Vücudun gözenekleri açılır ve doğrudan etki eder. İyileşme süreci ise kişiden kişiye değişiklik gösterir.
Ozon yağı Kullanım alanları aşağıda liste şeklinde verilmiştir. Listede yer alan kullanım alanları bilimsel olarak test edilmiş ve kullanıcıların faydasına olacak sonuçlar belirlenerek açıklanmıştır.
Diabetik ayak yaraları başta olmak üzere, iyileşmeyen yaralarda.
Hücre yenilenmesine gösterdiği olumlu etki nedeniyle kemoterapide görülen zararların giderilmesinde.
Eklem romatizması gibi ağrılı hastalıkların neden olduğu iltihapların iyileştirilmesinde.
Cilt lekeleri, güneş yanıkları, sedef hastalığı, ürtiker, sivilce izleri, melenin yapı bozukluğu ve cilt yenilenmesi gereken cilt hastalıklarında.
Kronik yorgunlukta.
Selülit görünümünü yok etmede.
Cilt kuruluğunda.
Sivrisinek, arı ve böcek ısırıklarında.
Kırışıklıkların giderilmesinde.
Varis tedavisinde.
Onikomikosiz ( cilt ve tırnak mantarı) tedavisinde.
Yaşlılığa bağlı olarak yenilenen hücrelerin azalması durumunda önleyici olarak kullanılmaktadır.
Kısaca, ozon yağı faydaları saklama koşulları hakkında; zeytinyağına karşı alerjisi olanların dikkatli kullanmaları dışında bilinen bir yan etkisi olmayan ürünümüzün, güneş ışığına maruz kalmayacak koyu renk cam şişesinde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Ürünü göz temasından sakınınız.
Bugün anti aging özelliği ile geniş kitleler tarafından benimsenmiş ve bilimsel olarak kabul görmüş olan ürünümüz ile ilgili olarak aşağıda faydaları ve nasıl kullanım yapılması gerektiği açık olarak yazılmıştır. Lütfen tavsiyeler eşliğinde ürünümüzün kullanımını gerçekleştiriniz. Kısa sürede sonuç alabileceğiniz bir ürün üretimi gerçekleştiren firmamız ile direk irtibata geçerek gereksinimizi çok daha ekonomik olarak yerine getirebilirsiniz.
Varis ve selülit kullanımında bileklerden başlayarak yukarıya doğru emdirilerek masaj uygulanır. Kas ve eklem ağrıları olanlar, gün içerisinde bir kaç defa kullanmaları tavsiye edilmektedir. Cilt bakımı için gece yatmadan önce bir kaç damla yedirilmek suretiyle sabaha kadar bekletilmelidir. Açık yaralarda kullanımı ise daha kısa sürede sonuç vermektedir, yara üzerine bir kaç damla damlatıldıktan sonra sarılmalıdır. Bedenin hangi alanında ürünü kullanacaksanız, o bölgenin yıkanarak temizlenmesi ve kurulanması gerekir. Ayrıca cilt yapısına göre kullanılan ürün, yağlı ciltlerde her gün yerine gün aşırı kullanılması önerilir.
Güneş yanıkları, selülit, diş çürükleri, kas ağrıları, variste ve cilt sorunlarınız için kullanacağınız ozon yağı, kişiden kişiye farklılık gösterecek bir iyileşme süreci yaratır. Bu gibi durumlarda üründen fayda görmek için kısa sürede sonuç beklemek yerine uygulamanın düzenli olarak devam etmesi gerekir.
Güneş yanıkları: ciltte meydana gelen lekeler, kırışıklıkların azaltılması, cilt sarkmalarının önlenmesi, zararlı toksin ve alerjenlerin bedenden atılması gibi faydaları bulunur.
Selülit tedavisinde, akne, uçuk ve sivilcelerin yok edilmesinde, kafa derisi ve kepek problemlerinde genel olarak kullanıldığı görülmektedir.
Diş çürüklerinde; çürüğe neden olan bakterilerin öldürülmesinde etkin olan ozon yağı, diş iltihabı gibi durumlarda iltihabın önlenmesinde de kullanılır.
Geniş bir alanda tedavi olanağı sağlayan ozon yağı ile arpacık, kuru göz ve göz iltihabı gibi rahatsızlıklarda da fayda görülmektedir.
Kas ağrılarına karşı; etkin olan yağ, aynı zamanda stresin sebep olduğu kan damarlarının daralmasını da önlemektedir.
Cilt bakımında kullanımı; akşamları yatmadan önce cildinize tatbik edin. Kan dolaşımı hızlanacak ve dolayısıyla cildiniz oksijen ile beslenecektir. Ürün, cildi sağlıklı biçimde nemlendirme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda anti aging özelliği sebebiyle ciltte meydana gelen kırışıklıkların geciktirilmesinde de önemli etken bir paya sahiptir.
Saçlarda kullanım; saçlarınıza doğal parlaklık ve yumuşaklık kazandırmak için masaj yoluyla uygulayabilirsiniz. Ayrıca kepek önleyicidir.
Toksinlerden arınma; zararlı patojenler, mantar, virüs, toksinler ve diğer kimyasalları nötralize edebilme özelliği olan ürün, yaşlanmayı ve cilt yıpranmasının da önüne geçer.
Zeka gelişiminde; zihin fonksiyonlarında artış yaratır ve zinde düşünce yetisine olanak sağlar. Uyanıklık fonksiyonu etkilidir.
Karaciğer temizliğinde; günde bir kaşık ozon yağı tüketmeniz durumunda safra kesesi ve karaciğer temizlenir. Ozon yağı içmek zararlı değildir.
Baş ağrısında; kas, romatizma ve baş ağrısı durumlarında ağrıyan bölgeye masaj yolu ile tatbik edilir.
Selülitte; hamilelik sonrası çatlak oluşumu ve selülitlerde rahatlıkla kullanılır.
Kış aylarında; soğuk nedeniyle oluşan cilt ve dudak çatlaklarına birebirdir.

0 yorum :

Copyright 2018 | Empati SEO - Ozon Sauna