Oozn Sauna, Ozon Sauna Cihazı, Ozon Terapi, Ozon Tedavi, Ozon Terapi Sistemleri. Ozon İle Havuz Sterilizasyonu - Ozon Sauna Cihazı
Ozon İle Havuz Sterilizasyonu

Ozon İle Havuz Sterilizasyonu

Ozontek olarak, ozonu sağlıklı yaşamın her alanında kullanılabilir hale getirmek için yaptığımız çalışmalar arasında havuz sterilizasyonunu da dahil ediyoruz. Yaptığımız çalışmalar yalnızca çeşitli rahatsızlıkların tedavisinde destek olmuyor, aynı zamanda ön tedbir olarak hastalıklardan korunma yolu olarak da hayata geçiriliyor. Otel, villa, site havuzlarında yaşanan sağlık problemleri de bu çalışmamızın doğuş nedeni.

Havuz Ozon Jeneratörü


Doğal oksitleyici olan ozon, havuzun dezenfekte edilmesinde de etkin rol oynuyor. Havuz ozon jeneratörü vasıtasıyla son derece kolay montajının gerçekleştiği bu hizmet hakkında bizden detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Ozon Dezenfeksiyon Cihazı


Havuz dezenfeksiyonunda amaç havuzun mikroorganizmalardan arındırılmasıdır. Ozonlanmış havuz suyu sayesinde kaşıntı, ölü hücreler, gözlerde tahriş gibi sorunlardan rahatlıkla kurtulursunuz. Ayrıca ozon dezenfeksiyon cihazı aracılığı ile flokular olma özelliği gerçekleşmekte, suda bulunan bağımsız maddeler havuz filtrelerinde topak olarak tutulmaktadır.
ozon dezenfeksiyon cihazı


sosyal tesis ozon sistemleri, ev ozon jeneratörleri, kapalı havuz ozon jeneratörleri, açık havuz ozon cihazları, ozonla havuz strelizasyonu, havuz ozon jeneratörü, ozon dezenfeksiyon cihazı, 

0 yorum :

Copyright 2018 | Empati SEO - Ozon Sauna