Oozn Sauna, Ozon Sauna Cihazı, Ozon Terapi, Ozon Tedavi, Ozon Terapi Sistemleri. Hakkımızda - Ozon Sauna Cihazı

Hakkımızda

Ozon sauna cihazı, ozon yağı, hava sterilizasyonu, su sterilizasyonu cihazları üretimini 2009 yılından itibaren Ankara merkezli hayata geçiren Ozontek, yüzde yüz yerli üretim avantajını tüm müşterilerine montaj, bakım ve yüksek satış garantisi çerçevesinde geçmiş yıllarda olduğu gibi bugün de sunuyor.
Modern yapılanma, ileriye dönük ar-ge çalışmaları ve kurumsal ilkeleri ile büyüme hedeflerini her geçen gün egale eden firmamız,  sektöründe öncü kimliği ile liderliğini titiz çalışmaları eşliğinde sürdürüyor.
Kurumsal hizmet anlayışını tam altı yıldır Ozon Sauna Cihazı Ankara merkezli üretimi ile gerçekleştiren OZONTEK, bugün ülkemizin tamamına hizmet sunumunda bulunmanın haklı onurunu yaşarken, girişimci yönü ile de yüksek standartlar altında gerçekleştirdiği tüm çalışmalarını, ekonomik fiyat politikası gereği tüketiciye doğrudan ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyor.
Sauna cihazı üretim, bakım, montaj ve satışını profesyonel kurum ilkeleri ile yerine getiren kuruluşumuz, başta Ankara, İzmir ve İstanbul dağıtımı olmak üzere ülkemizde tüm şehirlere geniş hizmet ağı aracılığı ile dünya standartlarında hizmet sunuyor.
Tamamen yerli üretim olan cihazımız, ar-ge çalışmalarının sonucunda, kararsız ozon çıkışı ve beklenen performansın yakalanamaması gibi problemleri ortadan kaldırmış şekilde tüketiciye sunulmaktadır.

0 yorum :

Copyright 2018 | Empati SEO - Ozon Sauna